VooDooCar — проект, створений для людей, що думають про свій автомобіль. Людей, для яких машина не тільки засіб пересування, а щось більше. Людей, що закохані у своє авто. І оскільки вся команда VooDooCar розділяє ці почуття, ми розробили цей сервіс спеціально для Вас!

Тут Ви можете замовити тільки якісні кузовні деталі практично для будь-якого авто безпосередньо від виробників і одразу ж вибрати сервіс, який виконає всі роботи з установки і повернення Вашому автомобілю первісного вигляду! Без зайвої метушні, пошуків і, головне, ризиків!

Ми чудово розуміємо, як неприємно віддавати свій улюблений автомобіль у руки невідомих майстрів. Тому спеціально для Вас ми відбираємо перевірені СТО по всій Україні, щоб Ви були впевнені в якості та добросовісності виконаних робіт! Вам залишається лише вибрати відповідних майстрів в своєму місті, залишити заявку і записатися на ремонт!

Більш ніж 5000 моделей авто, навіть найрідкісніших, мережа партнерських СТО, що постійно розширюється і функціонал нашої платформи, що постійно удосконалюється, допоможуть Вам в два кліка вирішити свою проблему, в якому б регіоні країни Ви не знаходилися!

Раді бачити Вас у нашій родині!